Ems and cryo, پیکر تراشی, تناسب اندام و تغذیه, سبک زندگی

5 روش لاغری سریع

5 روش لاغری سریع

تقریبا هر شخصی که قصد لاغری و حذف چربی های اضافی بدنش را دارد، به دنبال روش لاغری سریع و راحت می گردد. همه می دانیم که سالم ترین و بهترین روش لاغری، ورزش کردن و داشتن رژیم غذایی مناسب است. اما برای کسب نتیجه از این روش نیاز به زمان، تلاش و پشتکار زیادی می باشد.

امروزه با توجه به پیشرفت دانش پزشکی، روش های متعددی برای لاغری و حذف چربی های زائد بدن ابداع شده است. روش هایی که در توضیحات زیر به آن ها اشاره شده، مورد تایید جوامع پزشکی می باشند و امروزه در کلینیک ها انجام می شوند.

 

لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از روش های لاغری سریع محسوب می شود که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. در واقع عملی است که در آن با استفاده از دستگاه مخصوص، چربی های زائد بدن به طور کامل تخریب شده و از طریق یک لوله باریک به قطر چند میلی متر از بدن تخلیه می شوند.

لیپوماتیک در واقع یکی از روش های پیکرتراشی می باشد. این روش لاغری برای افرادی که به دنبال حذف چربی های اضافی در نواحی شکم، پهلو، بازو ها، ران، باسن و سینه هستند، روش بسیار مناسب و خوبی محسوب می شود. لیپوماتیک برخلاف بسیاری از عمل های جراحی لاغری، عوارض و خطرات کمتری برای بدن دارد.

این روش لاغری برای آن دسته افرادی که چربی های بدنشان بیشتر در یک بخش مانند پهلو هایشان جمع می شود، بسیار کاربردی است. پزشک با استفاده از دستگاه لیپوماتیک، سلول های چربی را تخریب کرده و آن ها به صورت مایع به وسیله یک لوله باریک تخلیه می کند.

 

 

عمل جراحی بای پس معده

یکی دیگر از روش هایی که برای لاغری سریع مورد استفاده قرار می گیرد، روش بای پس معده است. در این عمل جراحی بخشی از سر معده بریده می شود و مابقی آن مجددا به مری متصل می شود. با انجام این کار حجم قابل توجهی از معده کوچک می شود و به این ترتیب با کاهش حجم ورودی غذا به بدن، در مدت کوتاهی شخص لاغر می شود. البته باید توجه داشته باشید که این روش دارای عوارض و خطرات زیادی است و در حالت کلی پیشنهاد نمی شود.

 

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی نیز یکی دیگر از روش های لاغری بدن محسوب می شود که در طی آن، چربی های زائد بدن به طور مستقیم از شکم برداشته می شوند. در طی این عمل جراحی، پزشک پس از برش شکم، چربی های اضافی را برداشته و سپس عضلات شکم را جمع می کند. به این ترتیب حجم قابل توجهی از شکم حذف می شود. این روش نیز عوارض و خطرات متعددی دارد که در مقایسه با سایر روش های لاغری چندان ایده آل نیست.

 

مزوتراپی

روش سریع مزوتراپی عمدتا برای آن دسته از افرادی مناسب است که توده چربی زیادی ندارند. در واقع افراد که اضافه وزنی در حدود چند کیلوگرم دارند می توانند از این روش استفاده کنند. در مزوتراپی پزشک مواد دارویی را به زیر لایه پوستی یعنی محل اجتماع چربی ها تزریق می کند. مواد تزریق شده موجب آب شدن چربی های زیر پوستی و رفع سلولیت آن ها می شود.

برای نتیجه گیری از این روش لاغری نیاز است تا چندین جلسه به مطب مراجعه کنید. انجام این عمل برای افراد با چاقی مفرط به هیچ وجه کارساز نیست و نمی تواند نتیجه مورد نظر آن ها را ایجاد کند.

 

دستگاه لاغری cryo & ems و  لاغری سریع

دستگاه لاغری cryo & ems از بهترین روش های لاغری سریع در دنیا محسوب می شود. در این روش لاغری، پزشک با استفاده از دستگاه، عضلات ناحیه مورد نظر را منقبض می کند و با انجام مکرر این کار سبب افزایش سوخت و ساز و خونرسانی در این قسمت می شود. انجام این کار در طی چندین جلسه موجب آب شدن چربی های زائد خواهد شد.

این روش لاغری برخلاف روش های پیکرتراشی همچون لیپوماتیک از شل شدن، چروکی و پیری پوست جلوگیری می کند. همچنین میزان تولید کلاژن و الاستین در پوست را تحریک کرده  و به همین دلیل پوست افراد پس از انجام این عمل روشن، جوان و شاداب می شود.

دستگاه لاغری cryo & ems عوارض و خطرات بسیار کمی دارد و توسط سازمان های بهداشت جهانی تایید شده است. تعداد جلسات لازم جهت لاغری با استفاده از این روش بستگی به میزان چاقی هر شخص دارد.

 

 

 

برای مشاهده مقاله های بیشتر اینجا کلیک کنید.

 

 

نوشته های مشابه