آرایشی و زیبایی, محصولات بهداشتی, مراقبت و سلامتی

معرفی محلول سه گانه فیشیال

به منظور اثرگذاری بیشتر درمان فیشیال تراپی لازم است در میان انواع مواد و محلول ها از محلول سه گانه فیشیال استفاده نمایید. اگر در مرکز زیبایی خود از دستگاه های میکرودرم هیدرودرمی آبلونا، هیدروفیشیال، آکوافیشیال و آکواپیل استفاده می کنید؛ برای اینکه شاهد تاثیر چند برابری خدمات خود بر روی پوست مشتریان باشید؛ از محلول سه گانه مخصوص دستگاه های فیشیال استفاده نمایید.

تئوری درمانی دستگاه های مخصوص فیشیال بر اساس درمان توسط آب یا به طور کلی محلول می باشد. بنابراین لازم است که محلول های سه گانه فیشیال را در درمان، مورد استفاده قرار دهید. در صورت عدم استفاده از این محلول، باید در دستگاه های فیشیال، حداقل از آب استفاده نمایید. به منظور رعایت حداقل های لازم در درمان، باید از آب درون مخزن های دستگاه های هیدرو فیشیال، آکوا پیل و… استفاده شود. در ادامه به صورت موردی به معرفی این محصول با جزییات می پردازیم.

 

ویژگی ها و مزایای استفاده از محلول ویژه لایه برداری AS1

 

محلول AS1 که جزء بسته این محصول می باشد؛ مخصوص لایه برداری است. این محلول برای انواع پوست، مناسب بوده و برای پوست های حساس نیز قابل استفاده می باشد. با استفاده از محلول AS1 از سلول های مرده پوست، لایه برداری می شود. از دیگر ویژگی های این محلول می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • کمک به بهبود تولید کلاژن توسط پوست
  • افزایش دوام و ماندگاری رطوبت پوست
  • کمک به افزایش کراتینوسیت در پوست

ویژگی ها و فواید محلول AO3 موجود در بسته محلول سه گانه فیشیال

 

محلول AO3 موجود در بسته محلول سه گانه فیشیال، دارای ویژگی آبرسانی و مرطوب کنندگی قوی می باشد. استفاده از این محلول، سبب تقویت سیستم ایمنی پوست شده و تاثیر خوبی بر بازسازی سلول های پوست و ترمیم آن دارد. مهار کردن ملانین نیز از دیگر ویژگی این محلول است. محلول AO3 حاوی ویتامین C  بوده و سبب روشن شدن پوست می شود.

 

نحوه استفاده از محلول سه گانه فیشیال

 

کاربردهای محلول سه گانه فیشیال بسیار می باشد. با توجه به نوع پوست مشتری باید مناسب ترین محلول را استفاده نمایید. هر کدام از محلول ها که 1000 میلی لیتر هستند؛ به طور استاندارد برای 15 الی 20 نفر قابل استفاده هستند. میزان استفاده از این محلول بستگی به کلاینت شما دارد. بعد از چند مرتبه استفاده از این محلول، به راحتی می توانید تشخیص دهید که برای هر مشتری چه میزان از آن نیاز است.

در رابطه با محلول سه گانه مخصوص دستگاه های فیشیال ذکر این نکته لازم است که محلول ها را به طور جداگانه در مخزن مخصوص دستگاه بریزید. هیچگاه این محلول ها را با یکدیگر مخلوط نکنید تا بهترین اثر درمانی را داشته باشند. اگر امکان استفاده از محلول هم نبود؛ حتما داخل مخزن ها از آب استفاده کنید.

 

با مطالعه این مطلب با محلول سه گانه مخصوص دستگاه های فیشیال و کاربردهای آن آشنا شدید و به اهمیت استفاده از این محلول در دستگاه های فیشیال پی بردید. به همه افرادی که تا به حال از این محلول ها استفاده نکرده اند، توصیه  می کنیم که حتما این محلول را امتحان کنند تا به فواید و مزایای آن بیشتر پی ببرند.

یکی از محصولاتی که در بازرگانی هیوا لیزر به منظور اثرگذاری بیشتر درمان و کسب رضایت حداکثری مشتری، ارائه می شود؛ محلول سه گانه فیشیال است. استفاده از این محلول سبب روشن شدن پوست مشتری و تقویت لایه های مختلف پوست می شود. محلول های فیشیال کار را هنگام ارائه خدمات پوستی آسان تر کرده و مزایای بسیاری به همراه دارند.

 

 

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید

 

پشتیبانی گروه هیوا لیزر

 

 

 

 

 

اگر در باره این محصول سوالی دارید و یا قصد خرید این محصول را دارید، با کارشناسان فروش ما در هیوا لیزر تماس بگیرید

نوشته های مشابه