دستگاه سوپرانو تیتانیوم, دستگاه سوپرانو تیتانیوم شیراز, لیزر موهای زاید

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم چیست؟(2024 و تغییرات دستگاه)

سوپرانو تیتانیوم چیست؟

بطور خلاصه دستگاه سوپرانوتیتانیوم یک دستگاه لیزر حذف موهای زائد با تکنولوژی جدید برای تمام رنگ های پوستی است. این  دستگاه برخلاف تکنولوژی های قدیمی مناسب برای تمامی رنگ های پوستی با تمامی مدل ها مو است.حتی قادر به از بین بردن موهای خیلی نازک یا کرک مانند نیز هست.سازندگان این دستگاه به جز حل مشکل ذکر شده توانسته اند مزایای دیگری برای این دستگاه ایجاد کنند تا کاربران بیشتری را راغب به استفاده از آن کنند :
مثل درد کمتر هنگام استفاده از دستگاه، اثربخشی بیشتر و لذا نتیجه سریعتر، کاهش رشد مجدد موها ، از بین بردن جای رگ های عنکبوتی ( رگ های ناشی از بیماری واریس ) ، اپلیکاتور گوش و بینی، خنک کننده خیلی قوی، همچنین اثر روشن کنندگی پوست بعد از استفاده از دستگاه.

 

 

سوپرانوتیتانیوم

سوپرانوتیتانیوم

 

در این مقاله قصد دارم برخی از تناقضات شما بانوان را در باره لیزر موهای زائد حل کنم:

آیا میتوانم برنزه کنم و همچنین از برای لیزر موهای زائد نیز اقدام کنم؟

لیزر می تواند باعث سوختگی پوست شود؟

موهای من نازک و کرکی است و یا پوست من سفید است آیا برای من نیز لیزر موهای زائد نتیجه بخش خواهد بود؟

در ادامه به تمام این موارد جواب صریح و واضحی داده ایم، با ما همراه باشید.

دستگاه‌های سوپرانو تیتانیوم از پالس‌های لیزر با طول موج طولانی‌تر (معمولاً در حدود 810 نانومتر) استفاده می‌کنند که به پوست عمق تر نفوذ می‌کنند  و این اثر بخشی بیشتر و نتجه گیری سریع تر را به همراه دارد. آیا برای شما هم این سوال ایجاد شد با نفوذ گرما و لیزر با عمق بیشتر، آیا بافت پوست دچار مشکل یا سوختگی نمیشود؟

پاسخ شما اینجاست:

سوپرانو تیتانیوم به صورت همزمان و گسترده تار های مو و کرک را مورد هدف قرار می دهد. همچنین، فناوری خنک کننده ICE PLUS آن نیزاز افزایش ناگهانی دما و گرم شدن بیش از حد پوست جلوگیری می‌کند.

نکته جالبی که این دستاه را برای من جذاب تر کرده است این است که، افراد با پوست های حساس نیز میتوانند از آن استفاده کنند، چراکه سوپرانوتیتانیوم کمترین مشکلات پوستی را در نتایجات و آزمایشات داشته و توانسته خود را دل کاربران با پوست های حساس یا پوست های مشکل دار نیز جاکند.

نحوه عملکرد سوپرانوتیتانیوم برای طیف های مختلف پوستی

در کل، دستگاه لیزر موهای زائد سوپرانوتیتانیوم 2023 (SHR) به دلیل تکنولوژی پیشرفته‌ای که دارد توانسته است ایرادات دستگاه های مشابه را پوشش داده و عمکرد بهتری نشان دهد. و درصد رضایت بیشتر و چشمگیری را بین کاربران به نام خود کند. در ادامه این مقاله به تفکیک نحوه عملکرد سوپرانوتیتانیوم را به تفکیک نوع پوست و مو شرح دادیم.

– **پوست تیره + موهای تیره:** در موارد پوست تیره با موهای تیره، دستگاه عملکرد جالبی دارد. این ترکیب رنگی باعث می‌شود که لیزر موهای تیره را شناسایی کند و تاثیر بالایی روی ریشه آنها داشته باشد.

– **پوست روشن + موهای تیره:** در این حالت که بهترین شرایط است، دستگاه به راحتی تفاوت بین رنگ پوست و موها تشخیص داده و با ایجاد حرارت در داخل فولیکول‌های مو، آنها را تخریب کند.

– **پوست روشن + موهای روشن:** در مواردی که پوست روشن و موهای روشن هستند، دستگاه ممکن است به دلیل تفاوت کمتر رنگی میان پوست و موها، به راحتی دو روش قبلی نتوند آن راشناسایی کند اما این به آن معنا نیست که دستگاه روی این مورد تاثیری ندارد، بلکه تاثیر کمی کمتری دارد. بله تاکید میکنم فقط به مقدار بسیار کمتری!
و این یعنی کاربرانی که پوست و موی روشنی داردن ( به روشی که تفاوت رنگی بسیار کمی داشته باشند) نیاز است تعداد جلسات بیشتری از این دستگاه کمک بگیرند.

نکته جالبی که می خواهم دوباره به آن ذکر کنم، این است که این دستگاه این دستگاه برای طیف رنگ پوست تیره و یا حتی برنزه نیز کارایی خوبی دارد. پس با خیال راحت از تابستان خود لذت ببرید و حمام آفتاب بگیرید، فقط فراموش نکنید از ضد آفتاب نیز استفاده کنید.

اگر این دستگاه برایتان جذاب شد ما مقالات دیگری با جزعیات بیشتر درباره این دستگاه در وبسایت داریم برای مشاهده آنها اینجا کلیک کنید.

نوشته های مشابه