Ems and cryo, پیکر تراشی

دستگاه لاغری کرایو و ای ام اس و تاثیر آن در لاغری سریع

دستگاه لاغری کرایو و ای ام اس از جمله دستگاه های پرطرفداری است که امروزه برای لاغری سریع از آن استفاده می کنند. خوشبختانه بازخوردهایی که از این شیوه درمانی گرفته شده، دایره طرفداران و استفاده کنندگان این دستگاه را گسترش داده است. با توجه به این که شیوه های درمانی بسیاری در لاغری پیشنهاد می شود، باعث شده است تا علاقه‌مندان به لاغری دچار سردرگمی شوند. این متن به شما کمک می کند تا با مزایای استفاده از  این دستگاه آشنا شده و بتوانید ایمن ترین، سریع ترین و ماندگارترین شیوه لاغری را انتخاب کنید.

دستگاه لاغری کرایو و ای ام اس یک شیوه موثر در پیکره تراشی و رسیدن به تناسب اندام است. در این شیوه از لاغری که تنها در بازه زمانی دو ماه بدست می آید، ایمن ترین روش به شمار آمده و با آخرین فناوری ها همراه است. این شیوه در مقایسه با دیگر روش ها بسیار درخشان و ماندگار است. فناوری های به کار رفته در این دستگاه، عبارتند از تکنولوژی کرایو و ای ام اس که لاغری را در سریع ترین زمان ممکن به افراد هدیه می دهد.

دستگاه لاغری کرایو و ای ام اس

دستگاه لاغری کرایو و ای ام اس

 

دستگاه لاغری کرایو و ای ام اس با عملکردی منحصر به فرد به منقبض کردن عضلات می پردازد. این امر خون رسانی در نواحی مختلف بدن را افزایش و پیامد آن به صورت چربی سوزی و از بین رفتن کالری های اضافی مشاهده می شود. همچنین با این روش می توان سلول های چربی که به صورت مازاد در بدن جمع شده اند، نیز از بدن تخلیه کرد. با استفاده از این شیوه موثر، سلامت عمومی بدن بهبود پیدا کرده و وزن اضافه از روی اسکلت و مفاصل بدن برداشته می شود.

حس سبکی و شادابی و سلامتی نتیجه ای است که از لاغری سریع با این دستگاه حاصل می آید. ناگفته نماند، این دستگاه قادر است، پس از حذف چربی از بدن، از افتادگی پوست و شل شدن آن نیز جلوگیری کند.

استفاده از دستگاه لاغری کرایو و ای ام اس ضمن لاغری سریع در دو ماه، پوست شل و آویزان را نیز سفت می کند و نمایی جذاب و دوست داشتنی به بدن شما می دهد. توجه داشته باشید، بسیاری از روش های لاغری مثل رژیم درمانی، برخی عمل های جراحی و … پوست را شل و آویزان می کند.

اما زمانی که شما از این دستگاه استفاده می کنید، این مشکل نیز به صورت همزمان از بین می رود. لذا لاغری سریع همراه با سفت شدن پوست اتفاق می افتد و رضایت کاربران را از این شیوه درمانی به مراتب افزایش می دهد.

 

یک تیر و چند نشان !

 

 دستگاه لاغری کرایو و ای ام اس تنها برای لاغر شدن سریع کاربری ندارد. بلکه یک شیوه درمانی موثر در رفع چین و چروک های پوست نیز است. لذا کاربرانی که از این دستگاه استفاده می کنند به صورت همزمان از چند مزیت فوق العاده آن نیز برخوردار می شوند. کلاژن سازی سریع ، محکم شدن ساختمان پوست و بهبود جریان خون از جمله نتایجی فرعی این دستگاه است. ناگفته نماند، مدت زمانی که کاربر به وسیله این دستگاه برای هر جلسه وقت می گذارد، شصت دقیقه می باشد.

    دستگاه لاغری کرایو و ای ام اس ضمن این که هدفش نابودی تجمعات و توده های چربی اضافه بدن است، می تواند سلولیت را نیز کاهش دهد. سلولیت ها ظاهر پوست را ناهموار و نازیبا جلوه می دهند. همچنین، دستگاه مزبور، با تقویت ماهیچه ها به بهبود مفاصل و عملکرد حرکتی شما نیز کمک می کند. این نتایج به دست آمده در هیچ یک از روش های لاغری وجود ندارد. لاغری با کمک این دستگاه نه تنها ماندگار است بلکه هیچ روش تهاجمی در آن به کار نمی رود. ­

قابل ذکر است یکی از اهدافی که این دستگاه دنبال می کند، تامین سلامت جسمانی و کاهش آسیب هایی است که طی فرایندهای مختلف به سلول ها وارد شده است. ترمیم سلولی، حذف چروک و لکه های تیره بدن، سفتی و شادابی پوست، کاهش برخی از نشانه های بیماری های پوستی مانند لک و پیس، جوش، خارش، درماتیت و … از جمله نتایجی است که در کنار لاغری به دست می آید.

 

نوشته های مشابه