خرید دستگاه لیزر, دستگاه لیزر, دستگاه لیزر دایود ۹۸۰nm, سبک زندگی, مراقبت و سلامتی

درمان رگ های واریسی امکان پذیر شد

رگ های واریسی

در این مقاله قصد معرفی دستگاه لیزر دایود غیر تهاجمی برای حذف عروق عنکبوتی و واریس ۹۸۰nm  و  معرفی راه های درمان رگ های واریسی را داریم، پس از معرفی سیستم کلی دستگاه و روش کاری آن به بررسی مزیت ها و معایب آن از دید فنی و غیر فنی پرداختیم.

مدت زمان مطالعه این مقاله حدود 5 دقیقه میباشد.

واریس چیست؟

واریس یا تورم و گرفتگی وریدهای سطحی پاها است که ممکن است به دلیل عدم عملکرد صحیح وریدها در جریان خون ایجاد شود. رگ‌های واریسی بیشتر در پاها و پشت ساق قرار دارند و به طور معمول در افراد بالای ۳۰ سال سن و پیرتر دیده می‌شوند، اما همچنین می‌توانند در افراد جوانتر نیز رخ دهند.

وریدها وظیفه حمل خون به قلب را بر عهده دارند. در صورتی که این وریدها صحیح عمل نکنند و در اثر ایجاد فشار روی دیواره آن‌ها تورم کنند، واریس شکل می‌گیرد. برخی از عواملی که می‌تواند باعث بروز واریس شوند شامل: ژنتیک، سن، جنسیت، عدم فعالیت بدنی، چاقی، بارداری، سابقه جراحی وریدی، سابقه لخته شدن خون، ایستادن برای مدت طولانی، استفاده از لباس های نامناسب و فشار طولانی مدت بر پاها است.

علاوه بر واریس، رگ‌های واریسی نیز می‌توانند شامل همان علائم و اسامی این بیماری باشند. با این حال، رگ‌های واریسی بیشتر در سیستم عروقی عمیق پاها قرار دارند و ایجاد فشار بر روی این سیستم می‌تواند منجر به ایجاد رگ‌های واریسی شود.

قبل از عرضه دستگاه لیزر دایود ۹۸۰nm روشی برای درمان قطعی رگ های واریسی موجود نبود، اما با ارائه این روش می توان آن را بهترین و موثر ترین روش درمان دانست. اگر این روش را بصورت جداگانه ای بررسی کنیم، دیگر روش هایی وجود دارد که می تواند مانع توسعه این مشکل شود،

بعضی از این روش ها شامل موارد زیر می باشد:

کاهش استفاده از آب سرد: استفاده از آب سرد می تواند باعث تجمع خون در عروق شود، که موجب توسعه واریس و عروق عنکبوتی می شود.

تغذیه مناسب: تغذیه با محتوای پر از فروتین، آهن و پتاسیم می تواند باعث بهبود عملکرد عروق و جلوگیری از توسعه واریس و عروق عنکبوتی شود.

تحرک بدن: تحرک بدن مانع از تجمع خون در عروق می شود و باعث بهبود عملکرد عروق می شود.

کاهش استفاده از سیگار و الکل: استفاده مداوم از سیگار و الکل می تواند باعث ضعیف شدن عروق و توسعه واریس و عروق عنکبوتی شود

و در آخر معرفی تنها روش موثری که برای درمان رگ های واریسی ارائه شده است :

دستگاه لیزر دایود ۹۸۰nm چیست و در درمان رگ های واریسی چه تاثیری دارد؟

دستگاه لیزر دایود غیر تهاجمی حذف عروق عنکبوتی و واریس به عنوان یک روش آزمایشی و درمانی جدید برای درمان این مشکلات به بازار عرضه شده است. از این روش میتوان جز برای درمان رگ های واریسی، جهت درمان رگ های صورت و حذف لک های رنگ دانه ای، خال ، آفتاب سوختگی رنگدانه و لک های قیری، لکه های خونی قرمز رنگ زیر پوستی و همچنین از بین بردن زگیل و برجستگی های پوستی نیز استفاده کرد. این دستگاه قابل استفاده برای قسمت های مختلف بدن از جمله گوش، بینی و صورت و…. نیز هست.

این دستگاه از فناوری لیزر دایود بهره می‌برد، که با استفاده از پرتوهای قوی جهت رفع  پوسیدگی عروق عنکبوتی بدون تأثیر بر بافت‌های درونی بدن می‌باشد. با استفاده از این روش، می‌توان عروق عنکبوتی خود را بدون عوارض ناشی از جراحی حذف کرد.

دستگاه لیزر دایود غیر تهاجمی دارای تعدادی مزایای مهم بوده و همین باعث شده است که به عنوان یک روش جدید درمان برای این مشکلات مورد استقبال قرار گیرد.

برخی از مزایای این راه درمان به شرح زیر است :

مزایای غیر فنی

 • حذف عروق لیزر دیود 980 نانومتری پیشرفته ترین فناوری در بازار است.
 • عملیات بسیار آسان است. بعد از آن هیچ آسیبی، خونریزی و زخمی وجود ندارد.
 • طراحی حرفه ای درمان برای عملیات آسان است
 • یک یا دو بار درمان برای برداشتن دائمی رگ ها کافی است.
 • نتایج می تواند طولانی تر از روش سنتی باقی بماند.
 • زمان کم درمان
 • عدم نیاز به بیهوشی و پزشک بیهوشی و بیمارستان
 • ایمنی بالا دستگاه
 • قابل مشاهده بودن تغییرات و درمان سریع حتی بعد از جلسه اول درمان

اگر بخواهیم مزیت های این دستگاه را به دو بخش فنی و غیر فنی تقسیم کنیم، تا این لحظه مزایای غیر فنی این دستگاه را برشمردیم. از مزیت های فنی این دستگاه میتوان به نکات زیر توجه کرد :

مزایای فنی دستگاه لیزر دایود ۹۸۰nm در درمان رگ های واریسی

 • از مهم ترین مزیت های این دستگاه نداشتن قطعه مصرفی در آن است و این نکته سبب میشود بتوان از این دستگاه بصورت پیوسته و بدون استراحت در ساعت های طولانی استفاده شود. همین امر باعث مورد توجه قرار گرفتن آن برای صاحبان کلینیک های تخصصی پوست شده است.
 • از دیگر نکات مهم برای متخصصین پوست برای ارزیابی بهتر این دستگاه، قابل حمل بودن و جابجایی سریع و راحت آن می باشد.
 • ایمنی بالا برای اپراتور دستگاه
 • هندپیس های حرفه ای با ضخامت های مختلف در بازه چند دهم میلی متری تا چند میلی متری برای استفاده بخش های مختلف بدن.
 • ضمانت و گارانتی معتبر شرکت هیوا لیزر
 • پشتیبانی دائمی

برای مطالعه مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید

پشتیبانی گروه هیوا لیزر

اگر در باره این محصول سوالی دارید و یا قصد خرید این محصول را دارید، با کارشناسان فروش ما در هیوا لیزر تماس بگیرید

تماس با ما 

نوشته های مشابه