خرید دستگاه لیزر, دستگاه کیوسوئیچ, معرفی برند

آشنایی با دستگاه کیوسوئیچ و حذف تاتو

پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دانش روز دنیا، راه را برای ساخت دستگاه های جدید هموار کرده است. این دستگاه ها، به خوبی از فناوری لیزر برای درمان بیماری های پوستی استفاده می کنند. یکی از این دستگاه های پیشرفته، دستگاه لیزر کیوسوئیچ می باشد. این دستگاه به دلیل کاربردهای فراوانی که دارد، اخیرا بسیار مورد توجه کلینیک های زیبایی قرار گرفته است. استفاده از این دستگاه، برای رفع خال های مادرزادی در هر قسمتی از بدن، باعث کمرنگ شدن خال شده و با گذشت زمان، خال به کلی محو می شود.

از دیگر کاربردهای این دستگاه لیزر می توان به رفع کک و مک های پوستی و از بین بردن کامل کبودی های بدن اشاره کرد. اما در این میان، یکی از اصلی ترین کاربردهای دستگاه لیزر کیوسوئیچ، رفع تاتو و خالکوبی های روی بدن است. این دستگاه لیزر به دلیل کم خطر بودن برای بدن، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. استفاده از دستگاه کیوسوئیچ و حذف تاتو با این دستگاه، با وجود قیمت بالا، بیشترین اثرگذاری را دارد.

 

 

دستگاه کیوسوئیچ

دستگاه کیوسوئیچ

دستگاه کیوسوئیچ و حذف تاتو

اگر از طرح تاتوی خود خسته شده اید و قصد پاک کردن آن را دارید، دستگاه لیزر کیوسوئیچ، برای حذف تاتو و خالکوبی گزینه بسیار مناسبی می باشد. این دستگاه، با ایجاد پالس هایی پر قدرت با مدت زمان کوتاه، به حذف تاتو کمک می کند. پالس های لیزری به صورت دسته ای، از دستگاه ساطع شده و به سمت نقطه مورد نظر روی پوست پرتاب می شوند. با سوییچ های متوالی، رفته رفته قدرت پالس ها بیشتر و اثرگذاری آنها بهتر می شود. در نتیجه، سوئیچ های سریعتر، پالس های قوی تری ایجاد می کند که برای حذف عمیق رنگ تاتو بسیار کاربردی می باشند.

طول موج پالس ها در دستگاه کیوسوئیچ، 532 نانومتر و 1064 نانومتر است. انتخاب طول موج مناسب، به رنگ تاتو و یا خالکوبی و عمق آن بستگی دارد. اساس کار پالس های لیزری نیز، بر پایه حل کردن رنگدانه ها در عمق پوست است. در نتیجه، بافت های رنگی در لایه های مختلف پوست نابود شده و در بدن جذب می شوند. البته ممکن است مقداری از رنگ تاتو یا خالکوبی در عمق پوست باقی بماند، ولی لایه سطحی پوست کاملا از رنگ پاک می شود.

 

تعداد جلسات لازم برای حذف تاتو

در استفاده از دستگاه کیوسوئیچ و حذف تاتو با این دستگاه، تعداد جلسات به عمق و بزرگی تاتو بستگی دارد. هرچه تاتو بزرگتر باشد، باید تعداد جلسات مراجعه بیشتر شده تا پالس های بیشتری برای حذف تاتو به لایه های عمقی پوست فرستاده شود. گذشته از آن، خالکوبی ها و تاتوهای قدیمی به دلیل نوع رنگ مصرفی، دیرتر پاک شده و به تعداد جلسات بیشتری برای حذف رنگدانه های پوستی نیاز دارند.

البته باید در نظر داشت که هرچه استفاده از دستگاه کیوسوئیچ و حذف تاتو در جلسات بیشتری صورت پذیرد، اثر آن بیشتر خواهد بود و رفته رفته، تاتو یا خالکوبی به طور کامل پاک می شود.

 

مزایای استفاده از دستگاه کیوسوئیچ

مهمترین مزیت استفاده از دستگاه لیزر کیوسوئیچ، کم خطر بودن و عوارض کم آن بر روی پوست است. دستگاه های حذف تاتوی قدیمی ممکن است باعث تورم و آسیب های مختلف پوستی شوند، اما استفاده از دستگاه کیوسوئیچ و حذف تاتو با آن، کمترین اثر را بر روی پوست باقی می گذارد. البته تورم و التهاب پوست تا چند روز پس از حذف تاتو و خالکوبی طبیعی است؛ اما اگر این مشکل بسیار حاد باشد و در مدت زمان بیشتری روی پوست مشاهده شود، نشانه ی یک واکنش آلرژیک بوده که حتما باید با پزشک متخصص در این زمینه مشورت نمود. مزیت دیگری که استفاده از دستگاه کیوسوئیچ و حذف تاتو با آن دارد، نتیجه بهتر آن در حذف تاتو می باشد. به راحتی می توان مشاهده کرد که پس از چند جلسه لیزر‌درمانی، اثر تاتو یا کاملا پاک شده یا به مقدار زیادی کمرنگ شده است.

همچنین، دامنه وسیع کاربردهای این نوع دستگاه برای رفع انواع لک های پوستی، آن را به بهترین گزینه برای حذف لک ها در کلینیک های زیبایی تبدیل کرده است.

 

 

در نهایت، اگر قصد خرید این دستگاه لیزر را برای کلینیک زیبایی خود دارید، می توانید با گروه تخصصی بازرگانی هیوا لیزر در تماس بوده و از راهنمایی های کارشناسان مجرب این گروه استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه