خرید دستگاه لیزر, دستگاه سوپرانو تیتانیوم, دستگاه سوپرانو تیتانیوم شیراز, دستگاه لیزر تیتانیوم, دسته‌بندی نشده

آشنایی با دستگاه سوپرانو تیتانیوم 2024 (1200 و 1600 وات)

آشنایی با دستگاه سوپرانو تیتانیوم

و مشخصات کلی دستگاه سوپرانو تیتانیوم

دستگاه سوپرانو تیتانیوم یکی از جدید ترین دستگاه لیزر، برای حذف مو های زائد نواحی مختلف بدن می باشد. این دستگاه جدید به نحوی طراحی شده که بهترین عملکرد و جوابدهی را بین دستگاه های هم رده خود دارد. این دستگاه دارای یک اسپات چهار سانتی متری و سیستم کولینگ قوی و پیشرفته می باشد. این دستگاه، بهترین کارایی و نتیجه را برای بیماران حاصل می کند. دوره درمان سوپرانو تیتانیوم در مقایسه با دستگاه دیگر کوتاه تر است. این دستگاه برای حذف مو های زائد از ترکیب سه طول موج در یک هندپیس استفاده کرده که آن را منحصر به فرد می کند. می‌ توان این دستگاه را به صورت تک هندپیس یا جفت هندپیس سفارش داد.

دستگاه سوپرانو تیتانیوم دارای یک سال گارانتی از طرف کمپانی سازنده بوده و همچنین ۱۵ سال خدمات پس از فروش دارد. این دستگاه به نحوی طراحی شده که علاوه بر کارآمد بودن از نظر اقتصادی نیز به صرفه باشد و بتواند هم برای پزشک و هم برای بیمار کارایی خوبی داشته باشد. توان خروجی ۱۶۰۰ وات بوده که در مقایسه با سایر دستگاه‌ ها بیشترین توان خروجی را دارد. صفحه نمایشگر دستگاه ۱۵ اینچی بوده و برای نمایشگر، سیستم عامل کنترلی اندروید نیز وجود دارد. این دستگاه لیزر همانطور که گفته شد از سه طول موج ترکیبی برای حذف موهای زائد استفاده می‌کند‌. سه طول موج استفاده شده در این دستگاه طول موج ‌های الکساندریت، دایود و اندیکا هستند. همانطور که می‌ دانید رنگ پوست نیز در لیزر مو های زائد اثرگذار است. این دستگاه از تمام طیف‌ های رنگ پوست پشتیبانی می کند. سیستم خنک کننده، آیس پلاس در این دستگاه وجود دارد. فناوری سه بعدی بالینی از دیگر امکانات این دستگاه است.

چرا سوپرانوتیتانیوم؟

مزایای دستگاه لیزر مو های زائد سوپرانو تیتانیوم

مقایسه با دیگر دستگاه های هم رده

دستگاه سوپرانو تیتانیوم می تواند بدون هیچ گونه سوزش، سوختگی و درد، اقدام به حذف مو های زائد شما کند. خرید شما بدون واسطه می باشد. شما می توانید ضمانت اصل بودن دستگاه را از ما دریافت کنید. ارائه گارانتی از سازنده دستگاه یکی دیگر از مزایای خرید این دستگاه است. در هر کجای ایران که هستید می توانید این دستگاه را دریافت کرده و از آن استفاده کنید. لوازم جانبی محصول، به طور کامل به شما ارائه خواهد. شد. اگر تا به حال با این دستگاه کار نکردید؛ نباید نگران باشید. هنگام خرید دستگاه آموزش کامل کار کردن با آن را می بینید. ما تضمین می کنیم که دستگاه را با بهترین قیمت در ایران دریافت کنید. یکی دیگر از شرایط ویژه فروش ما، فروش به صورت قسطی و بدون سود و ضامن می باشد. این فرصت می تواند امکان خرید دستگاه را برای کلینیک لیزر در سرتاسر ایران فراهم کند.

سخن پایانی

خرید دستگاه سوپرانو تیتانیوم از هر نظر می تواند برای شما به صرفه باشد چراکه این دستگاه همچنین می توانید از خدمات پس فروش مجموعه هیوا لیزر نیز پس از خرید آن استفاده کنید.

 

نوشته های مشابه